Satış Sözleşmesi

1. 18 yaşından küçük kişiler Artytablo.com'dan alışveriş yapamaz. Artytablo.com çocukların da beğenisine hitap edecek ürünler satışa sunmaktadır; ancak bunları yetişkinlere satmaktadır.

2. Artytablo.com'dan banka havalesi ile alışveriş yapılabilir. Bir hafta içinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, havalenin hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır. Ödemeli gönderi ya da posta çeki gibi önceden belirtilmeyen ödeme yöntemleri kabul edilmez.

3. Artytablo.com tüm siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edecektir. Yapılan alışverişlerdeki tüm fiyatlar TL olarak ifade edilmiştir. KDV oranları %18'dir.

4. Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarında, Artytablo.com'un liste kayıtları geçerlidir.

5. Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkansızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza...) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır

6. Artytablo.com sattığı ürünlerin tamamı için stok tutmaktadır ancak , siparişinizin gecikme ihtimalinin olduğu durumlarda ilgili bölümümüz tarafından size posta ile bilgi verilir ve isterseniz ürün bedeli karşılığı bloke edilen tutar kredi kartınızdan kaldırılır.

7. Tahsilatı yapılmış bir siparişin teslimatı Türkiye içindeyse Yurt İçi Kargo ve gerekirse seçebileceği diğer kargo firmaları ile , Türkiye dışındaysa DHL, Fedex ve TNT ile yapılır. Kargo hakkında detaylı bilgiyi Gönderim ve İade İlkeleri başlığı altında bulabilirsiniz.Yurtdışı gönderim bedelleri ülkeye göre değişebilir.Yurtdışı gönderilerinde değişen bu maliyetler müşteriye yansıtılabilir.

8. Paketlerinizin, alışverişiniz sırasında size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda destek@artytablo.com'a e-posta gönderebilirsiniz. Kargo Şirketi, tarafımızdan ya da müşteri tarafından aranarak paket takibi yapılabilir. Paket teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır. Bu yüzden; Teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit edilen paketler kabul edilmeyip tutanak tutturulmalıdır. Daha sonra, durum destek@artytablo.com adresine bir e-posta aracılığıyla bildirilmelidir. artytablo.com, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacaktır.

9. Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz. Ürün iadesi hakkında detaylı bilgiyi Gönderim ve İade İlkeleri başlığı altında bulabilirsiniz.

10.Artytablo.com'un yazılı izni olmaksızın, Artytablo.com'dan satın alınan ürünler kopyalanamaz, reprodüksiyonu veya poster baskısı yapılamaz, fotoğrafı çekilerek basılı veya görsel malzeme olarak kullanılamaz, üzerinde değişiklik yapılamaz.

11. Artytablo.com sitesinden alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.

Artytablo © 2016 - Tüm hakkı saklıdır.