KARGO VE TESLİMAT

 

Hafta içi verilen siparişler, 2-3 iş günü içinde kargoya teslim edilir (Yılbaşı dönemi, sevgililer günü ve diğer özel günlerde teslimat süreleri yoğunluktan dolayı değişebilir. Lütfen sipariş öncesi arayıp bilgi alınız). Kargoya teslim edildiği günün akşamı saat 18:00 dan sonra sırayla sistemde kayıtlı email adresinize ve Cep telefonu numaranıza kargo takip numaranız bilgilendirme mesajı olarak gönderilir. Hafta sonu verilen siparişler pazartesi günü işleme alınır. Resmi tatillerde verilen siparişler resmi tatilin bitişini takiben (idari izinler dahil) ilk iş günü işleme alınır. Doğal afet, savaş, yangın, terör, vb. durumlarda teslimat süresi değişkendir.

Siparişleriniz MNG KARGO firması ile anlaşmalı olarak gönderilir.

Tüm siparişlerinizde Kargo Bedeli ÜCRETSİZDİR.

Siparişinizi resimli bir kimlik ve imzanızı ibraz ederek teslim alabilirsiniz. Lütfen ürününüzü teslim alırken ürün ambalajının hasarsız olduğundan emin olunuz. Hasar olması durumunda kargo görevlisine tutanak tutturmanız ve bizi durumdan haberdar etmeniz gerekmektedir.

Siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, ancak 1. dereceden akraba olduğu ispat edilirse, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir.

Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim eder. Adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz tarafımıza iade edilir. Bu durumda siparişiniz size karşı ödemeli olarak tekrar yönlendirilir.

Eğer siparişinizin teslim edilmesi kargoya verildikten sonra 5 iş gününden fazla sürerse, destek@artytablo.com adresinden ve ya iletişim numaralarımızdan sipariş numaranızı bildirerek bilgi alabilirsiniz.