Kanvas Tablo Nedir? | Arty Tablo

Kanvas Tablo Nedir?

Kanvas Tablo üretimi müşterilerimizin en çok merak ettiği nokta. Kanvas Tablo Yüksek çözünürlüklü görsellerin kanvas (canvas) bezi üzerine yüksek teknoloji mürekkep püskürtmeli makinalar ile aktarılmasıyla üretilir. Kullanılan kanvas bezinin kalitesi çok önemlidir. Bütün tablolarımızda 400 gr %100 pamuk kanvas kullanmaktayız. Kullanmış olduğumuz pamuklu kanvas orjinal tabloların dokusunu ve asaletini en iyi şekilde yansıtmakta. Bu sayede tablolarınız daha şık ve modern gözükmektedir.

Yapılan baskı işleminin ardından tablolarımıza uzun yıllar boyunca rengini koruyabilmesi ve kolay temizlenebilmesi için vernik uygulaması yapmaktayız. Kullandığımız kokusuz su bazlı saten vernik sayesinde tablolarınızı gönül rahatlığıyla çocuk odalarında kullanabilirsiniz. Tablolarınız yaşam alanlarınızda bulunacağı için ürettiğimiz hiç bir tabloda sağlığa zararlı malzemeler kullanmamaktayız.

Baskı ve yüzey koruma işlemi tamamlandıktan sonra seçmiş olduğunuz kanvas tablo ölçüsüne göre şase (kasnak) kesimi yapılmakta. Profesyonel ve Tecrübeli ekibimiz tablonun son aşaması olan germe işlemini en ince ayrıntısı ve detayına dikkat ederek yapmaktadır. Kullandığımız fırınlanmış ve kurutulmuş ahşap şase sayesinde tablolarınızda zamanla bollaşma, yamulma, bükülme gibi problemler meydana gelmez. Tablolarınız kullandığımız 3 cm kalınlığındaki şase üzerine yanlardan devam edecek şekilde üretilmekte. Ters Gergi denilen bu işlem sayesinde tablolarımızda modern ve 3 boyutlu bir görünüm elde etmekteyiz.

Aşağıdaki videoda sizler için hazırladığımız kanvas tablo yapım aşamalarını görebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir